BMW BMFLBKP12SSLLBK Apple iPhone 12 mini black book Signature

. Stylový a elegantní pouzdro z trvanlivé, vysoké kvality a oacute; w, poskytuje vysoce výkonný vzhled, který očekáváte od BMW. Výjimečná kvalita... více informací »
BMW BMFLBKP12SSLLBK Apple iPhone 12 mini black book Signature
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
. Stylový a elegantní pouzdro z trvanlivé, vysoké kvality a oacute; w, poskytuje vysoce výkonný vzhled, který očekáváte od BMW. Výjimečná kvalita...

. Stylový a elegantní pouzdro z trvanlivé, vysoké kvality a oacute; w, poskytuje vysoce výkonný vzhled, který očekáváte od BMW. Výjimečná kvalita případu, podepsaná jedním z nejoblíbenějších firem a oacute; v automobilový průmysl na světě. Exkluzivní případ BMW z kolekce podpisu je navržen tak, aby chránil naše zařízení při zachování klasického, moderního stylu. Díky jemnému SK & Oacte; Sochařství a stylové detaily Všechny doplňky z této sbírky jsou extrémně elegantní a luxusní. Funkce: – Embused vertikální logo BMW na skutečném SK & Oacte; socha – flexibilní a měkké strany TPU umožňují snadnou montáž – Obal se třemi interními spoji a oakuty; DKKI na kartách – skládání zpět, pohodlné sledovat multimedi & oacute; připojení wi připojení bez použití rukou – magnetická spona kolekce: podpis Typ: Kniha Materiál: TPU / PC / SK & OACUTE; RA přírodní Barva: černá Kompatibilita: iPhone 12 Mini 5.4 “ Produkt vyrobený v licenci BMW Hodně prodávaný kousek BMW BMFLBKP12SSLLBK Apple iPhone 12 mini black lze koupit snadno tady u nás ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Vyhledejte si ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci.

Tento velmi žádaný kus BMW BMFLBKP12SSLLBK Apple iPhone 12 mini black book Signature od top značky Krytárna najdete na našich stránkách teď právě se slevou. Cena od 1 019 Kč.