BMW BMHCN65PCUBBK Apple iPhone 11 Pro Max black ochranný kryt Signature Printed Logo

Unikátní kvalitní kryt, podepsaný jedním z nejoblíbenějších automobilových korporací na světě. Exkluzivní pouzdro BMW ze sbírky ze siganture byl... více informací »
BMW BMHCN65PCUBBK Apple iPhone 11 Pro Max black ochranný kryt Signature Printed Logo
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Unikátní kvalitní kryt, podepsaný jedním z nejoblíbenějších automobilových korporací na světě. Exkluzivní pouzdro BMW ze sbírky ze siganture byl...

Unikátní kvalitní kryt, podepsaný jedním z nejoblíbenějších automobilových korporací na světě. Exkluzivní pouzdro BMW ze sbírky ze siganture byl vyroben z kombinace polykarbonátu (Placki) a hran z pružného polyuretanu, který poskytuje snadnou montáž. Vytištěná vertikální loga a stylové detaily Proveďte kolekci podpisu všechny klasické, elegantní tvarové zařízení. Sbírka: Podpis Typ: Ochranny Kryt Materiál: TPU / PC Černá barva Kompatibilita: iPhone 11 Pro Max 6,5 “ Produkt vyrobený pod licencí BMW
Povedený produkt BMW BMHCN65PCUBBK Apple iPhone 11 Pro Max black ochranný kryt Signature Printed Logo lze koupit právě nyní tady na webu ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Krytárna pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami.

Tento kvalitní a žádaný výrobek BMW BMHCN65PCUBBK Apple iPhone 11 Pro Max black ochranný kryt Signature Printed Logo od populární značky Krytárna jednoduše pořídíte nyní v akci. Aktuálně v akci za 769 Kč.