BMW BMHCP12MSKTGT Apple iPhone 12/12 Pro transparent ochranný kryt Motorsport Tricolor

Série ETUI BMW Motorsport. Elegantní, ultra tenké pouzdro z termoplastického polyuretanu zdobeného logem a BMW barvami. Flexibilní, dokonale... více informací »
BMW BMHCP12MSKTGT Apple iPhone 12/12 Pro transparent ochranný kryt Motorsport Tricolor
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Série ETUI BMW Motorsport. Elegantní, ultra tenké pouzdro z termoplastického polyuretanu zdobeného logem a BMW barvami. Flexibilní, dokonale...

Série ETUI BMW Motorsport. Elegantní, ultra tenké pouzdro z termoplastického polyuretanu zdobeného logem a BMW barvami. Flexibilní, dokonale přizpůsobený zařízení, dává dojem neviditelného štítu. Jedná se o původní důraz na praktickou aplikaci, dokonale chrání vaše zařízení. Díky dokonalému přizpůsobení velikosti zařízení jsme zaručena ochrana proti vnějšímu poškození a zároveň delikátnost případu zajistí nejvyšší pohodlí použití. Knalking: Motorsport. Typ: Ochranny Kryt Materiál: TPU. Barva: transparentní Kompatibilita: iPhone 12/12 PRO Produkt vyrobený pod licencí BMW Vysoce kvalitní produkt můžete pořídit ještě tady na našich stránkách umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní získáte oblíbené produkty z naší sekce za internetové ceny. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Krytárna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus BMW BMHCP12MSKTGT Apple iPhone 12/12 Pro transparent ochranný kryt Motorsport Tricolor s osvědčenou značkou Krytárna snadno pořídíte u nás nyní za akční cenu. Akční cena 769 Kč.