BRÝLE NA POČÍTAČ S FILTREM BLUE LIGHT BLUE LIGHT MELLER YEDEI GOLD TIGRIS

Počítačové brýle jsou unikátním typem klasických brýlí, jejichž čočky jsou obohaceny o filtr blokující modré světlo. Výrobek je díky... celý popis>
BRÝLE NA POČÍTAČ S FILTREM BLUE LIGHT BLUE LIGHT MELLER YEDEI GOLD TIGRIS
Značka: Emobilshop
799 Kč
Více informací

Počítačové brýle jsou unikátním typem klasických brýlí, jejichž čočky jsou obohaceny o filtr blokující modré světlo. Výrobek je díky použitému filtru určen pro lidi, kteří přes den tráví mnoho hodin před monitory elektronických zařízení, jako jsou notebooky, chytré telefony, televize a tablety. Doplněk se osvědčí jak v práci, tak při každodenním používání a snižuje škodlivé účinky modrého světla.
Jak tyto typy brýlí fungují? Modré světlo vyzařované obrazovkami elektronických zařízení ovlivňuje nejen stav očí, ale i celkové fungování našeho těla. Nadměrná expozice, zejména v pozdních večerních hodinách, kdy dochází ke kondenzaci modrého světla, negativně ovlivňuje hygienu očí a celkovou pohodu. Brýle Blue Light blokují tok škodlivého záření, zlepšují stav očí a ovlivňují efektivnější fungování mozku. Důležitým rysem brýlí s modrým světlem je, že se nejedná o korekční brýle, a proto je mohou používat lidé, kteří nemají vadu zraku nebo nosí čočky denně.
Brýle Blue Blocker nejen chrání oči před negativními účinky modrého světla, ale také tvoří módní a stylový doplněk naší každodenní image. Brýle mají precizní a odolnou povrchovou úpravu, kterou tvoří rám vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli odolné proti poškození . Rámy vyrobené v moderním a módním designu zase dodávají jedinečný charakter a jsou účinným doplňkem jakéhokoli stylu.
* Brýle lze použít jako obroučky, oční lékař může čočky snadno vyměnit např. za korekční.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Brýle blokující modré světlo – Čiré čočky s neutrálním výkonem – Sklo pokryté filtrem Blue Light – Vyrobeno z nerezové oceli – Stylový a moderní design – Odolné a precizně vyrobené – Lehký a plně pohodlný – Univerzální velikost rámu – Univerzální velikost – Rozměry: 130x47x140mm
SADA OBSAHUJE: 1 x počítačové brýle Meller Oblíbený a akční produkt naleznete bezstarostně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci importfd! Nyní získáte zcela nové zboží z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Emobilshop má v nabídce špičkové výrobky. Přesvědčte se!

Kvalitní a oblíbený produkt BRÝLE NA POČÍTAČ S FILTREM BLUE LIGHT BLUE LIGHT MELLER YEDEI GOLD TIGRIS od společnosti se zárukou kvality Emobilshop jde nakoupit zrovna za rozumné peníze! Výhodně za 799 Kč.