CANVASLIFE BRIEFCASE LAPTOP 13-14 NAVY ROSE

Pouzdro Canvaslife Briefcase pro 13-14palcový notebook je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů - měkkých a zároveň odolných. Zdobené tlumeným... celý popis>
CANVASLIFE BRIEFCASE LAPTOP 13-14 NAVY ROSE
Značka: Emobilshop
699 Kč
Více informací

Pouzdro Canvaslife Briefcase pro 13-14palcový notebook je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů – měkkých a zároveň odolných.
Zdobené tlumeným květinovým vzorem, který mu dodává ženskou stylizaci. Taška se vyznačuje vysokou ochranou a její praktičností. Vnitřek krytu je vystlán silnou vrstvou měkkého materiálu, který drží a chrání zařízení při nárazech.
* Před nákupem zkontrolujte rozměry krytu.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Vnitřní rozměry: 35 x 25 x 3 cm – Pohodlné zavírání zip – Precizně vyrobený
SADA OBSAHUJE: 1 x aktovka Canvaslife Tento velmi oblíbený produkt CANVASLIFE BRIEFCASE LAPTOP 13-14 NAVY můžete nakoupit právě teď u nás v kategorii importfd! Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Kvalitní a velmi žádaný kousek CANVASLIFE BRIEFCASE LAPTOP 13-14 NAVY ROSE značky Emobilshop naleznete aktuálně na webu opravdu výhodně! Nyní nakoupíte za 699 Kč.