Držák na kolo nepromokavý se zipsem 4,8 „- 6,5“ Wozinsky 1.5L

Držák na kolo nepromokavý se zipsem 4
Značka: Emobilshop

Vodotěsná taška na kolo WildMan je dokonalým doplňkem pro každého fanouška 2 kol.Brašna je upevněna na rámu kola, čímž tvoří šikovnou přihrádku a kryt pro náš smartphone.Kryt je vybaven průhledným okénkem a umožňuje vám používat telefon (rozměry: 18×9,5cm) na cestách jako navigaci nebo hudební přehrávač, protože taška obsahuje také kapsu na sluchátka.
Produkt je vyroben s důrazem na detail z prvotřídního matného a tvrdého plastu, takže se nemusíte bát o své vychytávky, když kolo udeří nebo spadne stranou.
VLASTNOSTI PRODUKTU:
100% originálBaleno v původním obaluVyrobeno z tvrdého PC plastuUpevněno k rámu nastavitelnými popruhyKapacita: 1LSADA OBSAHUJE:
1 x WildMan HardPouch M Výjimečný a žádaný produkt Držák na kolo nepromokavý se zipsem 4,8 „- 6,5“ Wozinsky 1.5L máte možnost pořídit aktuálně tady na webu v rubrice držáky do auta a na kolo! Získejte ještě jiné kusy ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další skvělé produkty od výrobce Emobilshop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Držák na kolo nepromokavý se zipsem 4,8 "- 6,5" Wozinsky 1.5L od skvělého a známého výrobce Emobilshop jde sehnat zrovna dneska ve slevě. Aktuálně za 390 Kč.