ESR Ascend Trifold Apple iPad mini 2021 6 Gen Dark Green

Světlo a trvanlivý případ inteligentního krytu byl vytvořen speciálně pro ochranu zařízení před mechanickým poškozením z každé stránky.... více informací »
ESR Ascend Trifold Apple iPad mini 2021 6 Gen Dark Green
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
Světlo a trvanlivý případ inteligentního krytu byl vytvořen speciálně pro ochranu zařízení před mechanickým poškozením z každé stránky....

Světlo a trvanlivý případ inteligentního krytu byl vytvořen speciálně pro ochranu zařízení před mechanickým poškozením z každé stránky. Ascend Trifold je dokonale sladěný a stabilně přiléhá iPadu a má matný povrch, díky kterému bude vaše zařízení vždy čisté a bez mastných stop. Ascend Trifold má ještě jednu funkční výhodu – automaticky se probudí a spí iPad při otevření a zavření. Jak zkontrolovat, zda jsou data příslušenství zapadají do iPadu? Obleky: A2568 . Funkce produktu: – 100%25 originál – přesně dělal – dokonale přizpůsobený – plně funkční ergonomický a inovativní – Snadná montáž a rozebírání – balené v originálním obalu sada obsahuje: 1 x esr expend trifoldTento levný produkt ESR Ascend Trifold Apple iPad mini 2021 6 Gen Dark Green máte možnost pořídit také tady na našem webu v populární rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete najít akční zboží ve zmíněné sekci jednoduše online!

Kvalitní a velmi žádaný kus ESR Ascend Trifold Apple iPad mini 2021 6 Gen Dark Green originál od značky Krytárna snadno pořídíte zde nyní za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 649 Kč.