ESR Digital+ Magnetic Stylus Pen to Apple iPad White

ESR Digital+ Magnetic je extrémně všestranný nástroj vytvořený pro použitý iPad Apple. Stylus je ideální pro každodenní použití i pro grafické... více informací »
ESR Digital+ Magnetic Stylus Pen to Apple iPad White
Značka: Krytárna
1 239 Kč
Více informací
ESR Digital+ Magnetic je extrémně všestranný nástroj vytvořený pro použitý iPad Apple. Stylus je ideální pro každodenní použití i pro grafické...

ESR Digital+ Magnetic je extrémně všestranný nástroj vytvořený pro použitý iPad Apple. Stylus je ideální pro každodenní použití i pro grafické zpracování nebo vytvoření výkresu. Tenká špička (2 mm) je velmi citlivá a přesná, díky kterému umožňuje přesné kresby při výkresu, aby upravil tloušťku linie, stačí naklonit tužku. Stylus má světlou a ergonomickou strukturu To zlepšuje pohodlí použití při práci na iPadu a díky magnetiku můžete mít vždy s vaším majetkem. Příslušenství je velmi snadno použitelné. Zahájeno tlačítkem umístěným na konci stylusu, dva -touch dotek, zabraňuje náhodnému vypnutí. Kromě toho je tento praktický gadget vybaven funkcí úspory baterie – příslušenství se vypne po 20 minutách nečinnosti. Stylus má také postavenou LED, která informuje o úrovni vypouštění a o režimu provozu. Prezentace: https://youtu.be/snc2mqb-y3k * Kompatibilita: Všechny modely Apple iPad z roku 2018 s aktualizací z iOS 12.2 nebo novější. Funkce produktu: – 100%25 originál – zabalený v původním balení – na pomocí tlačítka – nabíjení s a Kabel – Inteligentní úspora baterie – LED informující o stavu použití – zajišťuje pohodlné používání iPadu – vysoká přesnost při kreslení Sada obsahuje: 1 x Stylus ESR 1 x vyměnitelný tip 1 x USB-Type C kabel
Zlevněný produkt ESR Digital+ Magnetic Stylus Pen to Apple iPad White najdete právě na našich stránkách v populární sekci kryty a tvrzenná skla. Podívejte se na vyjímečné zboží z této známé rubriky v akci! Věhlasná značka Krytárna vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se! Máme toho více, máme v nabídce však také další prověřené kousky značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt ESR Digital+ Magnetic Stylus Pen to Apple iPad White od výrobce se skvělou pověstí Krytárna je k dispozici zde teď opravdu levně. Právě lze objednat jen za 1 239 Kč.