ESR Metro MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max Black

Pouzdro z řady METRO MagSafe z ESR je jemný a světelný pouzdro z přírodní kůže. Založení případu není zvětšeno rozměry zařízení, dělá... více informací »
ESR Metro MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max Black
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Pouzdro z řady METRO MagSafe z ESR je jemný a světelný pouzdro z přírodní kůže. Založení případu není zvětšeno rozměry zařízení, dělá...

Pouzdro z řady METRO MagSafe z ESR je jemný a světelný pouzdro z přírodní kůže. Založení případu není zvětšeno rozměry zařízení, dělá telefon sebejistě a neustále ležící v ruce, a Tónovaná forma pouzdra umožňuje chování minimalistického vzhledu zařízení. Případ je navíc lemován měkkým mikrovláknem z vnitřku. MagSafe je vybaven magnetickým kroužkem kompatibilním s bezdrátovou nabíječkou magsafe , poskytující rychlé a snadné zatížení. Funkce produktu: – 100%25 originál – balené v originálním balení – tenký a lehký – přesně dělal – Dokončeno s mikrovláknem – Dokonale odpovídá – Plně funkční – Snadno se montáže a demontáže sada obsahuje: 1 x ESR Metro MagSafe Case
Kvalitní kus ESR Metro MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max Black můžete najít právě zde na našem webu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní najdete akční produkty z této oblíbené rubriky za super peníze!

Ve slevě produkt ESR Metro MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max Black od populárního výrobce Krytárna jednoduše získáte zde teď za výprodejovou cenu. Teď v akci 769 Kč.