ESR Rebound Hybrid Apple iPad mini 2021 6 Gen Frosted Black

Extrémně funkční rebound hybridní příslušenství je kombinací ochranného pouzdra a odnímatelného magnetického štítu, který můžete kdykoliv... více informací »
ESR Rebound Hybrid Apple iPad mini 2021 6 Gen Frosted Black
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Extrémně funkční rebound hybridní příslušenství je kombinací ochranného pouzdra a odnímatelného magnetického štítu, který můžete kdykoliv...

Extrémně funkční rebound hybridní příslušenství je kombinací ochranného pouzdra a odnímatelného magnetického štítu, který můžete kdykoliv odstranit, přeměnit do praktického stojanu. Případ má flexibilní rám a tvrdý, Matné desky, které budou chránit vaše zařízení před poškozením a zároveň nepokrývají původní vzhled vašeho iPadu. Rebound Hybrid má ještě jednu funkční výhodu – automaticky se probudí a zavede iPad při otevření a zavření! Jak zkontrolovat, zda data příslušenství zapadají do iPadu? je jednoduchý, zkontrolujte model čísla modelu, který začíná v písmenu A: Produkt z této nabídky Obleky: A2567, A2568, A2569. Vlastnosti produktu: – 100%25 originál – balené s originálním balením – přesně dělal – dokonale odpovídající – w Plně funkční – snadno se montáže a demontáže sada obsahuje: 1 x esr odraz hybrid Exkluzivní produkt ESR Rebound Hybrid Apple iPad mini lze koupit právě na webu zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této kategorie snadno online.

Neodolatelný kus ESR Rebound Hybrid Apple iPad mini 2021 6 Gen Frosted Black originál od značky Krytárna jednoduše můžete sehnat tady za výprodejovou cenu. Nabídky od 769 Kč.