ESR Rebound Magnetic Apple iPad mini 2021 6 Gen Frosted Green

Dream Smart Cover je ten, který se zbavíme zařízení v doslova sekundu. Tento případ ESR byl právě tak vytvořen a je plně kompatibilní s stylusem... více informací »
ESR Rebound Magnetic Apple iPad mini 2021 6 Gen Frosted Green
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Dream Smart Cover je ten, který se zbavíme zařízení v doslova sekundu. Tento případ ESR byl právě tak vytvořen a je plně kompatibilní s stylusem...

Dream Smart Cover je ten, který se zbavíme zařízení v doslova sekundu. Tento případ ESR byl právě tak vytvořen a je plně kompatibilní s stylusem Apple Pen. Rebound Magnetic má ještě jednu funkční výhodu – automaticky se probudí a spí i iPad při otevření a zavření! Jak zkontrolovat, zda jsou data příslušenství zapadají do iPadu? Je to snadné, zkontrolujte model čísla modelu, který začíná v písmenu A: výrobek z této nabídky se vejde: A2568. produkt: – 100%25 originál – přesně dělal – dokonale přizpůsobený – plně funkční – snadno se montáže a Demontáž – balené v originálním balení v sadě: 1 x ESR Rebound Magnetic CaseHodně povedený produkt ESR Rebound Magnetic Apple iPad mini 2021 máte možnost koupit přímo tady na našich stránkách ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla! Získejte ještě další kusy z naší sekce z pohodlí domova! Významný výrobce Krytárna představuje špičkové produkty Přesvědčte se!

Akční a ve slevě produkt ESR Rebound Magnetic Apple iPad mini 2021 6 Gen Frosted Green pocházející od značky Krytárna jednoduše seženete u nás teď skutečně levně. Ceny již od 769 Kč.