ESR Urban Premium Apple iPad mini 2021 6 Gen Twilight

hledáte dokonalou ochranu pro váš iPad? Tak to nebude po několika týdnech prasknout? Výborně! ESR je zkušený výrobce s několika lety zkušeností,... více informací »
ESR Urban Premium Apple iPad mini 2021 6 Gen Twilight
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
hledáte dokonalou ochranu pro váš iPad? Tak to nebude po několika týdnech prasknout? Výborně! ESR je zkušený výrobce s několika lety zkušeností,...

hledáte dokonalou ochranu pro váš iPad? Tak to nebude po několika týdnech prasknout? Výborně! ESR je zkušený výrobce s několika lety zkušeností, zcela se soustředil na tablety a nemají takové nehody! Urban Premium Series je lehká a odolná řada krytí knihy vytvořené speciálně pro ochranu zařízení před mechanickým poškozením z každé stránky. Kryt je dokonale přizpůsoben a uzavírá iPad. Je vyroben z vysoce kvalitního textilního materiálu, který poskytuje eleganci. Funkčně navržená přední klapka je také formou stojanu pro prohlížení fotografií a videí. Případ také aplikoval na Apple tužku, která umožňuje pohodlně přenášet stylus spolu se zařízením. Jak zkontrolovat, zda jsou data příslušenství zapadají do iPadu? > Výrobek z této nabídky se vejde: A2568. Funkce produktu: – 100%25 originál – přesně dělal – perfektně přizpůsobený – světlo – plně funkční – Snadné sestavení a demontáže – balené s originálním balením sada obsahuje: 1 x esr městský prémiový případ
Kvalitní a oblíbený produkt ESR Urban Premium Apple lze sehnat taky na stránkách ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní si můžete koupit vyjímečné kousky ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! V očích zákazníků populární výrobce Krytárna vám může nabídnout vynikající výrobky To není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce více skvělých kousků od výrobce Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus ESR Urban Premium Apple iPad mini 2021 6 Gen Twilight od značky Krytárna jednoduše můžete získat zde opravdu výhodně! Akční cena již od 709 Kč.