External Storage Enclosure SATA M.2 SSD BlitzWolf BW-SSDE3 B-key, 5Gbps, USB 3.1

Praktické a odolné pouzdro na SSD BLITEZWOLF FUNKCE, hliníkové pouzdro pro pohonu SSD BLITESWOLF SSD nejen chrání uvnitř elektroniky, ale také umožní... více informací »
External Storage Enclosure SATA M.2 SSD BlitzWolf BW-SSDE3 B-key
Značka: Krytárna
829 Kč
Více informací
Praktické a odolné pouzdro na SSD BLITEZWOLF FUNKCE, hliníkové pouzdro pro pohonu SSD BLITESWOLF SSD nejen chrání uvnitř elektroniky, ale také umožní...

Praktické a odolné pouzdro na SSD BLITEZWOLF FUNKCE, hliníkové pouzdro pro pohonu SSD BLITESWOLF SSD nejen chrání uvnitř elektroniky, ale také umožní rychlé přenos dat rychlostí až 5 GB / s. Konektor USB je kompatibilní s širokou škálou zařízení a poskytuje velkou svobodu použití. Široká kompatibilita bydlení je kompatibilní s disky SSD M.2 SATA (2230/2242260/2280) s kapacitou až 2 TB. Tato kompatibilita poskytuje neomezené téměř možnosti a širokou škálu akcí. Přesvědčit, kolik svobody můžete získat. Nechte se překvapit okamžitým přenosem dat použitý konektor USB 3.0 umožňuje přenos dat rychlosti, které jste dokonce nesníte. Díky bydlení blitzwolf můžete kopírovat soubory na dokonce 5 GB / s. Zařízení je kompatibilní s předchozími verzemi – USB 2.0 Připojení k více zařízením Blitzwolfův pouzdro je kompatibilní se zařízeními, která byla vybavena portu USB. Takže ho můžete připojit, mimo jiné do MacBooku, vybraných notebooků od jiných výrobců, různých modelů smartphonu, a dokonce i konzoly, jako jsou PS4, PS3, Xbox jeden nebo Xbox 360. Bezešvá instalace, kterou se obáváte, že montáž bydlení může být Bit příliš komplikovaný? Bez obav! Jediné, co musíte udělat, je dostat zadní část, dejte jednotku SSD uvnitř, chránit jej připojené k gumové západce a krytu použijete zpět. Nic jednodušší! Nemusíte ani nepoužívat žádné kvalitní nástroje, pohodlí, zabezpečení vyrobené z vynikající kvality hliníkového pouzdra zajišťuje plné pohodlí a bezpečnost. Dokonale leží v dlani vaší ruky a LED na nich označuje stav akce. Zařízení bylo vybaveno komplexním systémem ochrany, který je chrání před přehřátím, přetížením a zkratem. Velikost kapsy a lehké hmotnosti 42 g Udělejte si přepravu a přenosné bydlení – disk umístěný v něm můžete vždy mít vždy s sebou. Specifikace Producent BLITEZWOLF BW-SSDE3 Model 5Gbps Materiál Hliníkový produkt Rozhraní USB3.1, vestavěné rozhraní USB-Vás Model SSD SATA M.2 SSD od 2230/2242/2260/2280 _ _ _ Tento akční a ve slevě produkt External Storage Enclosure SATA M.2 SSD BlitzWolf BW-SSDE3 B-key, 5Gbps, USB 3.1 můžete najít také tady na stránkách ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme podobné produkty z této rubriky z pohodlí domova. Možná hledáte něco jiného, máme toho více! U nás totiž najdete další skvělé produkty značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt External Storage Enclosure SATA M.2 SSD BlitzWolf BW-SSDE3 B-key, 5Gbps, USB 3.1 od top značky Krytárna naleznete na našich stránkách teď se slevou. Cena již od 829 Kč.