Forcell ARMOR Case iPhone XS ( 5,8″ ) černý

Obrázek krytu je ilustrativní. Dodaný vám bude kryt přesně na váš model telefonu uveden v názvu produktu. Kvalitní a krásný kryt spojuje... celý popis>
Forcell ARMOR Case iPhone XS ( 5
Značka: Emobilshop
249 Kč
Více informací

Obrázek krytu je ilustrativní. Dodaný vám bude kryt přesně na váš model telefonu uveden v názvu produktu. Kvalitní a krásný kryt spojuje jednoduchost s efektivní ochranou vašeho telefonu. Je vyroben z materiálu, který chrání boky a tělo telefonu před poškrábáním, prachem nebo případnými pády. Vyrobené na míru daného telefonu. Máte přístup ke všem ovládacím tlačítkům, konektorům a fotoaparátu. Klíčové vlastnosti ochranného krytu: – zajišťuje skvělou ochranu před poškrábáním, prachem a pády – je vyrobeno přesně pro vámi vybraný model podle názvu produktu – díky svému protiskluzovému provedení sníží pravděpodobnost pádu vašeho telefonu. Spolehlivost na prvním místě. Můžete si být jisti, že vaše zařízení dostane tu nejlepší péči, kryt totiž spolehlivě chrání váš mobilní telefon proti poškození. Tento vynikající produkt Forcell ARMOR Case iPhone XS ( 5,8″ ) černý lze zakoupit bez problémů na webu v populární sekci forcell armor. Najděte si ostatní produkty z této známé rubriky za rozumné peníze. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Emobilshop pro vás připravuje vysoce kvalitní sortiment. Udělejte si radost!

Oblíbený kus Forcell ARMOR Case iPhone XS ( 5,8" ) černý od společnosti se zárukou kvality Emobilshop máte možnost pořídit u nás nyní za zcela nejnižší cenu! Právě teď za cenu 249 Kč.