Forcell CARBON Case Samsung Galaxy A01 černý

Pouzdro Forcell Carbon je elegantní a stylové pouzdro, které poskytuje plnou ochranu i v náročných podmínkách. Díky svému vzhledu si jej oblíbí i... více informací »
Forcell CARBON Case  Samsung Galaxy A01 černý
Značka: Emobilshop
249 Kč
Více informací
Pouzdro Forcell Carbon je elegantní a stylové pouzdro, které poskytuje plnou ochranu i v náročných podmínkách. Díky svému vzhledu si jej oblíbí i...

Pouzdro Forcell Carbon je elegantní a stylové pouzdro, které poskytuje plnou ochranu i v náročných podmínkách. Díky svému vzhledu si jej oblíbí i nejnáročnější uživatelé. Pouzdro je vyrobeno z odolné a nárazuvzdorné pryže, která velmi dobře padne na určený mobilní telefon. Funguje při provozování extrémních sportů a v jiných náročných podmínkách. Vyztužené boky zaručují dodatečnou amortizaci při pádu a lehce vyčnívající okraje chrání i obrazovku. Motiv karbonu a broušeného hliníku umístěný na zadní straně pouzdra ho činí jedinečným a vyniká mezi ostatními pouzdry. Pouzdro poskytuje plný přístup k tlačítkům, slotům a neruší při používání fotoaparátu.Obrázek je ilustrační. Produkt vám bude dodán přesně na váš model telefonu uveden v názvu produktu. Tento diskontní kus Forcell CARBON Case Samsung Galaxy A01 černý můžete najít bezstarostně tady u nás ve známé rubrice forcell carbon! Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží ze zmíněné sekce za parádní cenu!

Vynikající kousek Forcell CARBON Case Samsung Galaxy A01 černý od známé značky Emobilshop máte možnost dostat tady za outletovou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 249 Kč.
Další produkty ze sekce Samsung Galaxy A01