Forcell DEFENDER – protinárazový kryt pro iPhone 11

Pancéřové ochranné pouzdro - ForCell DEFENDER. Jedná se o moderní kryt, který je navržen pro zajištění bezpečnosti na nejvyšší úrovni.... celý popis>
Forcell DEFENDER - protinárazový kryt pro iPhone 11
Značka: Emobilshop

Pancéřové ochranné pouzdro – ForCell DEFENDER.

➡️ Plastové pouzdro s přídavkem silikonu je odolné vůči nárazům a nárazům, což zajišťuje nejvyšší ochranu zařízení, které ho nosí.

➡️ Funkce televizního stojanu: výsuvný stojan usnadňuje sledování filmů a prohlížení fotografií v telefonu.
➡️ Vestavěný magnet je kompatibilní s magnetickými držáky do auta, díky čemuž na něm pouzdro nepotřebuje další kovové desky.
➡️ Speciální design poskytuje ochranu i při nejextrémnějších nehodách, díky čemuž je pouzdro speciálně určené pro lidi, jejichž telefony jsou vystaveny častému kontaktu se zemí.
➡️ Zvýšené okraje kolem obrazovky a fotoaparátu, jakož i na zadní straně, poskytují další ochranu během pádu.
Výjimečný výrobek můžete dostat bez obtíží tady na stránkách ve známé sekci kryty. Připravili jsme skvělé výrobky z této rubriky za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Emobilshop má v nabídce skvělé produkty Udělejte si radost.

Tento velmi žádaný výrobek Forcell DEFENDER - protinárazový kryt pro iPhone 11 od značky se zárukou kvality Emobilshop snadno naleznete tady a teď pořád výhodně. Aktuálně v akci od 295 Kč.