Full Cover 3D nano-flexible iPhone 13 mini

➡️Pružné tvrzené sklo se zvýšenou pevností 9H ➡️Díky modernímu složení dobře drží na obrazovce a chrání ji před... více informací »
Full Cover 3D nano-flexible iPhone 13 mini
Značka: Emobilshop
249 Kč
Více informací
➡️Pružné tvrzené sklo se zvýšenou pevností 9H ➡️Díky modernímu složení dobře drží na obrazovce a chrání ji před...

➡️Pružné tvrzené sklo se zvýšenou pevností 9H
➡️Díky modernímu složení dobře drží na obrazovce a chrání ji před poškrábáním.
➡️Díky jedinečné kombinaci tvrzeného skla o tloušťce 0,38 mm a PET fólie je sklo prakticky nepostřehnutelné a neviditelné a poskytuje 100% hmatovou hodnotu.
 
➡️Vynikající přilnavost (lepidlo na celou plochu) znamená, že se pod fólií nehromadí prach a nečistoty. Oleofobní povlak zabraňuje otiskům prstů.
➡️Po aplikaci sklo dokonale přilne k obrazovce, nezanechává vzduchové bubliny a bezlepkové složení usnadňuje odstranění skla bez zanechání stop. Okraje skla jsou zaoblené, což zaručuje bezpečné použití. 
 
Vlastnosti:
Lepidlo: na celou plochu
Tloušťka: 38 mm
 Zcela unikátní produkt Full Cover 3D nano-flexible iPhone máte možnost najít bez problémů tu na stránkách v oblíbené kategorii tvrzená ochranná skla! Připravili jsme pro vás unikátní produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! Dodavatel Emobilshop prodává kvalitní produkty A to ještě není vše!

Hodně povedený výrobek Full Cover 3D nano-flexible iPhone 13 mini od odblíbeného výrobce Emobilshop jednoduše můžete sehnat v naší nabídce za výborné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 249 Kč.