Gaming wireless keyboard, mechanical BlitzWolf BW-KB1 (RGB)

Gaming Keyboard RGB Blitzwolf (bílá) navržený pro pocit nejvyššího pohodlí a kvality v jednom. Vynikající volba pro začátečníka i pokročilého... více informací »
Gaming wireless keyboard
Značka: Krytárna
1 249 Kč
Více informací
Gaming Keyboard RGB Blitzwolf (bílá) navržený pro pocit nejvyššího pohodlí a kvality v jednom. Vynikající volba pro začátečníka i pokročilého...

Gaming Keyboard RGB Blitzwolf (bílá) navržený pro pocit nejvyššího pohodlí a kvality v jednom. Vynikající volba pro začátečníka i pokročilého hráče. Osvětlené prvky přidávají zajímavý vzhled a očí. Obsahuje novou technologii Bluetooth verze 5.0. Ideální pro hráče, který si cení praktičnosti a ergonomie. Funkční design Kompaktní rozložení klávesnice nabízí 63 klíčů, což má za následek mnoho dalších možností a prostoru pro ovládání myši. Mechanické klávesy a gateron zdůrazňují a při hraní posilují vaši přesnost a přesnost. Vysoká pozastavení klíčů způsobuje čisté zvuky během jejich stisknutí, rychlou reakci a vynikající odraz a lze je snadno odstranit. Vestavěná baterie Kapacita baterie je 1900 mAh. Může být použit od 18 do 20 hodin s LED lampy. Pokud se rozhodneme vypnout LED diody, bude nás klávesnice doprovázet 10 dní. Pro jeho nabíjení potřebujete pouze kabel se vstupem typu C. Bluetooth 5.0 se bezdrátově spojí s telefony, tablety a notebooky. Je možné provozovat až 5 zařízení najednou. módní RGB podsvícení Fantastický efekt bude mít pozitivní vliv na vaši pohodu během hraní v noci. Přizpůsobte si své vlastní jedinečné osvětlení stisknutím tlačítka FN +}]}/[{{pro pomalu získání efektu změny. Fn + | Ukáže vám všechny možné efekty klávesnice a je jich 19. FN +;: / “ způsobí, že se osvětlení objeví rychle a vyprší. Fn +. & Gt; úplně je vypne. Perfektní detaily Díky velikosti klávesnice se nemusíme obávat, že na stole získáme příliš mnoho místa. Je kompaktní a přenosná a navíc obohacená o systém IPX4, což znamená, že je odolný vůči stříkání. Klávesy jsou umístěny ve správné vzdálenosti, aby vám poskytly největší pohodlí. Stabilní podpěry a podložky, které nejsou sklipové, chrání klávesnici před pádem. Silnější základna a tvar oblouku poskytují ergonomický design. snadno přizpůsobitelný Všechny klávesy klávesnice jsou upraveny tak, aby mohly být naprogramovány svým vlastním způsobem. Tato zvýšená vytvořená kapacita to umožňuje, díky které můžete nastavit všechny funkce a celé rozložení klávesnice. Specifikace Výrobce blitzwolf model bw-kb1 barva bílá připojení USB, typ C verze bluetooth 5.0 podsvícení Full RGB Back Light kompatibilita vyhrát 7/8/10 / Android / iOS / MAC Kapacita baterie 1900 mAh mechanické klíče gateron (červený přepínač) rozměry 290 x 100 x 39 mm pracovní doba 18-20 h (s LED podsvícení), 10 dní (bez LED podsvícení) Tr> th {padding: 10px 35px; text-vyrovnávací: levý}. Table-wrapeper> Tabulka> Tbody> Th {Vertical-Align: top}. Tabulka> TBODY> TRY: NTH-Child: Nth-Child (Sudé) {pozadí-color:#f7f7f7} ->Tento diskontní výrobek Gaming wireless keyboard, mechanical BlitzWolf BW-KB1 (RGB) lze koupit lehce tu umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla! Podívejte se na kvalitní produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další skvělé kousky od značky Krytárna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kousek Gaming wireless keyboard, mechanical BlitzWolf BW-KB1 (RGB) od známé značky Krytárna máte možnost sehnat aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Nyní můžete mít za 1 249 Kč.