GEAR4 Milan Snap MagSafe Apple iPhone 13 (rose)

Gear4 Milan Snap - Ochranné pouzdro Kompatibilní s ochranou MagSafe I potřebuji a styl, který se vám líbí. Kompatibilní s pouzdrem MagSafe Milan je... více informací »
GEAR4 Milan Snap MagSafe Apple iPhone 13 (rose)
Značka: Krytárna
829 Kč
Více informací
Gear4 Milan Snap - Ochranné pouzdro Kompatibilní s ochranou MagSafe I potřebuji a styl, který se vám líbí. Kompatibilní s pouzdrem MagSafe Milan je...

Gear4 Milan Snap – Ochranné pouzdro Kompatibilní s ochranou MagSafe I potřebuji a styl, který se vám líbí. Kompatibilní s pouzdrem MagSafe Milan je kompatibilní s nabíjecím systémem Apple MagSafe. Má magnety, které udržují nabíječku na správném místě. Od okraje k okraji je telefon v krycím palácovém pouzdře odolný spadá i z výšky 4m, díky použití inteligentní D3O polymeru. D30R – Inteligentní ochrana Nic nebude váš telefon chránit lépe než D3o. Tento materiál umožňuje navrhnout tenkou strukturu při zachování nejvyšší možné úrovně ochrany proti dopadům a pádům. To je stejný materiál, který se používá při výrobě ochranných doplňků a oděvů pro armádu, sportovce a průmyslové pracovníky po celém světě. D3O polymer je vyroben z molekul, které se pohybují volně – v důsledku násilného nárazu se však jednotlivé molekuly přiblíží a kombinují se. Taková stavba způsobuje, že v průběhu každodenního použití je skříň zachová flexibilitu, zatímco při ztuhnutí nárazu, vytvoření vrstvy chránící telefon. Antibakteriální povlak přemýšlet o všech povrchech, které se dotýkáte během dne. Přemýšlejte o tom, kolikrát se dotknete telefonu. Přeneseme bakterie z držáků koše, rukojeti a koupelny na telefonu pokaždé, když se ho dotýkáme. Během konverzace vložte telefon na tvář. Nebo to dáváme někomu jinému, kdo se nám vrátí s novými bakterií. Pouzdro na gear4 Milan je vybaven antibakteriální technologií, která inhibuje růst bakterií, což způsobuje nepříjemný zápach. Gear4 In Gear4 Dokonale pochopíme, že vaše zařízení je mnohem víc než jen telefon. Je to kontakt se svými přáteli, sbírkou nejšťastnějších okamžiků, přítele na cestách a dokonce i osobní asistent. Proto poskytujeme ochranu, kterou očekáváte, používat materiál při výrobě našich pouzdra schválených motocyklisty, profesionální sportovce a dokonce i armáda. Záleží nám na vzhledu – Naše pouzdro je štíhlé a lehké a široký výběr modelů dělá každý, kdo najde něco na míru vašemu chuti. Efektivní ochrana nemusí být ošklivá vysoká úroveň ochrany a transparentní, lehký design, aby váš telefon chráněn proti účinkům různých každodenních událostí a zároveň vypadá dobře. Měkký na dotykové ploše činí bydlení dobře leží v ruce. Kromě toho, díky D3O Crystalexu, případ ne žlutým a je odolný vůči barvě.
Tento velmi oblíbený produkt GEAR4 Milan Snap MagSafe Apple iPhone 13 (rose) pořídíte právě tady na našich stránkách v populární kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete koupit ještě další produkty z naší sekce za výborné peníze. U nás nabízíme více, podívejte se taky na více skvělých produktů značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce Krytárna pro své zákazníky nabízí top výrobky. Přesvědčte se!

Tento designový kus GEAR4 Milan Snap MagSafe Apple iPhone 13 (rose) od odblíbeného výrobce Krytárna pořídíte tady a teď v akci! Ceny od 829 Kč.