Guess GUA2SASMK AirPods cover czarny/black Saffiano Script Metal Collection

& nbsp; Módní a stylový případ pro headset AirPods z hádanku Saffombo Collection. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových... více informací »
Guess GUA2SASMK AirPods cover czarny/black Saffiano Script Metal Collection
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
& nbsp; Módní a stylový případ pro headset AirPods z hádanku Saffombo Collection. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových...

& nbsp; Módní a stylový případ pro headset AirPods z hádanku Saffombo Collection. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových sluchátek Apple Airpods a je vše, co potřebujete k vytvoření stylového a módně. Hádej Saffombo kombinuje sofistikovanou estetiku a vysokou kvalitu. Ekologická kůže s luxusním faktura Safforo podepsaná s kovovým logem hádkem činí projekt ideální pro jakýkoliv styl a pro každou příležitost. Plná ochrana a bezpečnost vašich letenek. Design odolný vůči šokům, pádům a škrábancům. Vysoce kvalitní případ dokonale vyhovuje originálnímu obývacím zařízením 1/2 genů .. Sbírka: Saffombo. Typ: Cover Airpod Materiál: PC / Ekologická kůže Černá barva Kompatibilita: Apple Airpods 1/2 gen. Produkt vyráběný pod licencí GUESS & nbsp;Zajímavý produkt Guess GUA2SASMK AirPods cover czarny/black Saffiano Script Metal Collection máte možnost dostat bez problémů na našich stránkách ve známé rubrice kryty a tvrzenná skla! Vyberte si nové produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele Krytárna. Najdete je níže na této stránce.

Velmi žádaný kus Guess GUA2SASMK AirPods cover czarny/black Saffiano Script Metal Collection od populární značky Krytárna snadno můžete najít na našich stránkách ve výprodejové akci! Nabídky již od 769 Kč.