Guess GUA2SASMP AirPods cover różowy/pink Saffiano Script Metal Collection

& nbsp; Módní a stylový případ pro headset AirPods z hádanku Saffombo Collection. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových... více informací »
Guess GUA2SASMP AirPods cover różowy/pink Saffiano Script Metal Collection
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
& nbsp; Módní a stylový případ pro headset AirPods z hádanku Saffombo Collection. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových...

& nbsp; Módní a stylový případ pro headset AirPods z hádanku Saffombo Collection. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových sluchátek Apple Airpods a je vše, co potřebujete k vytvoření stylového a módně. Hádej Saffombo kombinuje sofistikovanou estetiku a vysokou kvalitu. Ekologická kůže s luxusním faktura Safforo podepsaná s kovovým logem hádkem činí projekt ideální pro jakýkoliv styl a pro každou příležitost. Plná ochrana a bezpečnost vašich letenek. Design odolný vůči šokům, pádům a škrábancům. Vysoce kvalitní případ dokonale vyhovuje originálnímu obývacím zařízením 1/2 genů .. Sbírka: Saffombo. Typ: Cover Airpod Materiál: PC / Ekologická kůže Růžová barva Kompatibilita: Apple Airpods 1/2 gen. Produkt vyráběný pod licencí GUESS & nbsp;
Kvalitní a velmi žádaný výrobek lze koupit v pohodě tady na webu v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete získat zcela nové produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci. To není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od výrobce Krytárna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Guess GUA2SASMP AirPods cover różowy/pink Saffiano Script Metal Collection od společnosti Krytárna snadno můžete najít zde nyní opravdu levně! Nyní za akční cenu 769 Kč.