Guess GUA2SGGEP Apple AirPods silikonový Kryt Glitter (růžová)

Hádejte silikonový kryt. Silikonové pouzdro chrání bezdrátové dokovací sklo Apple Airpods před povrchovým poškozením a poškrábáním. Vysoce... více informací »
Guess GUA2SGGEP Apple AirPods silikonový Kryt Glitter (růžová)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Hádejte silikonový kryt. Silikonové pouzdro chrání bezdrátové dokovací sklo Apple Airpods před povrchovým poškozením a poškrábáním. Vysoce...

Hádejte silikonový kryt. Silikonové pouzdro chrání bezdrátové dokovací sklo Apple Airpods před povrchovým poškozením a poškrábáním. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro dokonale zapadá do původního bydlení airpod a je mimořádně příjemný pro dotek. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Další vizuální efekty přidává brokátový povrch. Sběr: Silikonový typ: Airvody Kryt materiálu: Silikonová barva: Růžová kompatibilita: Apple Airpods 1/2 Produkt vyrobený pod licencí Oblíbený a kvalitní produkt Guess GUA2SGGEP Apple AirPods silikonový můžete pořídit bezprostředně tady na webu v rubrice kryty a tvrzenná skla! Vyberte si vyjímečné produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu! Věhlasný dodavatel Krytárna dlouhodobě dodává špičkový sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento akční a ve slevě produkt Guess GUA2SGGEP Apple AirPods silikonový Kryt Glitter (růžová) od oblíbené značky Krytárna snadno seženete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 709 Kč.