Guess GUA2UCAMG Apple AirPods Kryt černá Camo Collection

Módní a stylový případ pro headset vzduchu z maskovací sbírky. Případ chrání nabíjení stanice bezdrátových sluchátek Apple Airpods a je vše,... více informací »
Guess GUA2UCAMG Apple AirPods Kryt černá Camo Collection
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ pro headset vzduchu z maskovací sbírky. Případ chrání nabíjení stanice bezdrátových sluchátek Apple Airpods a je vše,...

Módní a stylový případ pro headset vzduchu z maskovací sbírky. Případ chrání nabíjení stanice bezdrátových sluchátek Apple Airpods a je vše, co potřebujete, abyste vypadali stylové a módně. Sbírka se vyznačuje vojenským vzorem Camo skončil se zlatým logem hádka, který určitě přitahuje pozornost. Plná ochrana a bezpečnost vašich letenek. Design odolný vůči šokům, pádům a škrábancům. Vysoce kvalitní pouzdro se dokonale zapadá do originálu 1/2 Generation Airpods bydlení. Sběr: Camouflage Typ: Airvody Kryt materiálu: TPU Barva: černá kompatibilita: Apple Airpods 1/2 Gen. Produkt vyráběný pod licencí GUESS Levný kus můžete sehnat ještě na našem webu v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní koupíte jiné zboží z této kategorie snadno online. Známý dodavatel Krytárna vám představuje velmi kvalitní zboží. Podívejte se sami.

Tento oblíbený produkt Guess GUA2UCAMG Apple AirPods Kryt černá Camo Collection od populárního výrobce Krytárna můžete najít zde teď právě za výhodnou cenu. Právě teď jen za 709 Kč.