Guess GUA2UCG4GD Apple AirPods Kryt zlatá Glitter Collection

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem... více informací »
Guess GUA2UCG4GD Apple AirPods Kryt zlatá Glitter Collection
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem...

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem brokátu. Případ chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní pouzdro se dokonale zapadá do originálních letenek pouzdra 1/2 genů. A je velmi příjemný dotýkat se. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Kolekce: Tube Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: Zlatá kompatibilita: Apple Airpods 1/2 Gen. Produkt vyráběný pod licencí GUESS Diskontní produkt lze zakoupit teď tady na webu v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní koupíte ostatní produkty z naší sekce snadno online!

Designový výrobek Guess GUA2UCG4GD Apple AirPods Kryt zlatá Glitter Collection od značky Krytárna snadno pořídíte právě zde opravdu výhodně. Ceny od 709 Kč.