Guess GUA2UCG4GK Apple AirPods Kryt černá Glitter Collection

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem... více informací »
Guess GUA2UCG4GK Apple AirPods Kryt černá Glitter Collection
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem...

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem brokátu. Případ chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní pouzdro se dokonale zapadá do originálních letenek pouzdra 1/2 genů. A je velmi příjemný dotýkat se. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Sbírka: Tube Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: černá kompatibilita: Apple Airpods 1/2 Gen. Produkt vyráběný pod licencí GUESS Povedený kousek Guess GUA2UCG4GK Apple AirPods Kryt černá seženete bez obtíží tady a teď na našem webu v populární sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete najít vyjímečné výrobky z naší sekce za super cenu. Dodavatel Krytárna poskytuje kvalitní zboží.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Guess GUA2UCG4GK Apple AirPods Kryt černá Glitter Collection od populární značky Krytárna snadno seženete nyní skutečně výhodně! Ceny již od 709 Kč.