Guess GUA2UCG4GT Apple AirPods Kryt Transparentní Glitter Collection

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem... více informací »
Guess GUA2UCG4GT Apple AirPods Kryt Transparentní Glitter Collection
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem...

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem brokátu. Případ chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní pouzdro se dokonale zapadá do originálních letenek pouzdra 1/2 genů. A je velmi příjemný dotýkat se. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Kolekce: Typ třpytky: Airvody Cover Materiál: TPU Color: Průhledná kompatibilita: Apple Airpods 1/2 Gen. Produkt vyrobený pod licencí GUESS Tento kvalitní produkt Guess GUA2UCG4GT Apple AirPods Kryt Transparentní Glitter Collection máte možnost pořídit aktuálně tu na našem webu v populární rubrice kryty a tvrzenná skla. Podívejte se na parádní produkty ve zmíněné rubrice za super cenu! Významný dodavatel Krytárna vyrábí kvalitní zboží Udělejte si radost. Máme toho více, máme v nabídce další kousky značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní produkt Guess GUA2UCG4GT Apple AirPods Kryt Transparentní Glitter Collection od společnosti Krytárna snadno získáte u nás teď v akci. Cena od 709 Kč.