Guess GUA2USLEO Apple AirPods Kryt zlatá Leopard Collection

Módní a stylový případ pro heopient Airpod pro heopient z leopardního kolekce. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových sluchátek... více informací »
Guess GUA2USLEO Apple AirPods Kryt zlatá Leopard Collection
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ pro heopient Airpod pro heopient z leopardního kolekce. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových sluchátek...

Módní a stylový případ pro heopient Airpod pro heopient z leopardního kolekce. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových sluchátek Apple Airpods a je vše, co potřebujete k vytvoření stylového a módně. Hádej Leopard kolekce kombinuje sofistikovanou estetiku a vysokou kvalitu. Atraktivní kožešinový kožešinový vzor každou vaši stylizaci. Případ byl vyroben z odolného a oděru-odolného materiálu a skončil se zlatým logem. Plná ochrana a bezpečnost vašich letenek. Vysoce kvalitní pouzdro se dokonale zapadá do původního airpods 1/2 genové pouzdro. Sbírka: Leopard Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Color: Color Color Lightart Kompatibilita: Apple Airpods 1/2 Gen. Produkt vyráběný pod licencíVysoce kvalitní produkt Guess GUA2USLEO Apple AirPods Kryt zlatá Leopard Collection máte možnost sehnat teď tady na stránkách ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme pro vás kvalitní kusy ve zmiňované rubrice za super cenu. Výrobce Krytárna vám poskytuje skvělé výrobky Máme toho více, podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Guess GUA2USLEO Apple AirPods Kryt zlatá Leopard Collection od top značky Krytárna jednoduše můžete najít tady a teď právě téměř zdarma. Nabídky od 709 Kč.