Guess GUA3SGGEU Apple AirPods 3 silikonový Kryt Glitter (fialová)

Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátové stanice Apple AirPods 3 před poškozením povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní... více informací »
Guess GUA3SGGEU Apple AirPods 3 silikonový Kryt Glitter (fialová)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátové stanice Apple AirPods 3 před poškozením povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní...

Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátové stanice Apple AirPods 3 před poškozením povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro dokonale zapadá do originálního obývacího vzduchu 3 a je mimořádně příjemný pro dotek. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Další vizuální efekty přidává brokátový povrch. Kolekce: Silikonový typ: Airvody 3 Krycí materiál: Silikonová barva: Fialová kompatibilita: Apple Airpods 3 výrobek vyrobený z licenčního odhadu Často hledaný produkt naleznete taky na stránkách v populární sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní najdete ještě další zboží ze zmíněné rubriky za báječnou cenu. Významný výrobce Krytárna pro vás připravuje top produkty. A to je teprve začátek. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další kousky od značky Krytárna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Guess GUA3SGGEU Apple AirPods 3 silikonový Kryt Glitter (fialová) od populárního výrobce Krytárna jednoduše najdete tady a teď opravdu výhodně. Cena již od 709 Kč.