Guess GUA3UCG4GD Apple AirPods 3 Kryt Glitter Collection (zlatá)

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem... více informací »
Guess GUA3UCG4GD Apple AirPods 3 Kryt Glitter Collection (zlatá)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem...

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem brokátu. Případ chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní pouzdro se dokonale zapadá na originální airvody 3 pouzdro a je mimořádně příjemný pro dotek. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Sbírka: Tube Typ: Airvody Kryt materiálu: TPU Barva: Zlatá kompatibilita: Apple Airpods 3 Produkt vyrobený pod licencí GUESSKvalitní a žádaný produkt Guess GUA3UCG4GD Apple AirPods 3 Kryt máte možnost nakoupit bez obtíží tu na našich stránkách ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Pořiďte si parádní výrobky z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci. U zákazníků oblíbený výrobce Krytárna dodává špičkový sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To však není vše, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další vybrané kousky od výrobce Krytárna. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Guess GUA3UCG4GD Apple AirPods 3 Kryt Glitter Collection (zlatá) pocházející od značky Krytárna jednoduše můžete sehnat tady opravdu výhodně! Akční cena od 709 Kč.