Guess GUACA2LSTLBK Apple AirPods cover black Silicone Triangle Logo

Módní a stylové pouzdro Hádej kolekce sluchátka AirPods Silicone Triangle logo. Exkluzivní pouzdro chrání nabíjecí stanice bezdrátová sluchátka... více informací »
Guess GUACA2LSTLBK Apple AirPods cover black Silicone Triangle Logo
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylové pouzdro Hádej kolekce sluchátka AirPods Silicone Triangle logo. Exkluzivní pouzdro chrání nabíjecí stanice bezdrátová sluchátka...

Módní a stylové pouzdro Hádej kolekce sluchátka AirPods Silicone Triangle logo. Exkluzivní pouzdro chrání nabíjecí stanice bezdrátová sluchátka Apple AirPods a je vše, co je třeba předložit stylové a módní. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro podepsal zlatým trojúhelníkové logo Guess dělá design je ideální pro každý styl a každou příležitost. Plná ochrana a bezpečnost vašich AirPods. Tento projekt obohacen o praktické kruhu, který umožňuje připojit sáček peněženka, klíče, batoh, atd. Vodítku. Vysoce kvalitní pouzdro dokonale zapadá do původní zástavby AirPods 1 a 2. generace. Silikonová Hádej Sbírka kombinuje jedinečný design a vysokou kvalitu, atraktivnější váš každý styl. Kolekce: Silikonová Triangle logo Type: Cover Material AirPods: silikon Barva: černá Kompatibilita: Apple AirPods 1/2 genový produkt vyroben na základě licence od Guess.Kvalitní a levný produkt lze pořídit také tu na webu ve známé sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete vybrat parádní výrobky z této populární rubriky za výhodnou cenu!

Neodolatelný kus Guess GUACA2LSTLBK Apple AirPods cover black Silicone Triangle Logo od skvělé značky Krytárna máte možnost najít tady a teď v bezva akci. Výhodně za 709 Kč.