Guess GUACA2LSVSPG Apple AirPods cover pink green Silicone Vintage

GUESS silikonové pouzdro. Silikonové pouzdro chrání doku bezdrátová sluchátka Apple AirPods proti povrchovému poškození a případné ztráty. Vysoce... více informací »
Guess GUACA2LSVSPG Apple AirPods cover pink green Silicone Vintage
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
GUESS silikonové pouzdro. Silikonové pouzdro chrání doku bezdrátová sluchátka Apple AirPods proti povrchovému poškození a případné ztráty. Vysoce...

GUESS silikonové pouzdro. Silikonové pouzdro chrání doku bezdrátová sluchátka Apple AirPods proti povrchovému poškození a případné ztráty. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro dokonale zapadá do původní zástavby AirPods a je velmi příjemný na dotek. Dotváří výrazný logo Guess, která dělá tento případ stává elegantní, moderní styl. Na straně je praktické pouzdro, šňůra, která vám umožní připojit tyto případy. Bag nebo batoh. Kolekce: Vintage Silicone Type: AirPods Cover Materiál: silikon Barva: růžová a zelená Kompatibilita: Apple AirPods výrobek vyroben na základě licence od Guess
Tento exkluzivní produkt Guess GUACA2LSVSPG Apple AirPods cover pink můžete dostat přímo na našem webu umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla. Připravili jsme pro vás ještě další produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu!

Kvalitní a oblíbený výrobek Guess GUACA2LSVSPG Apple AirPods cover pink green Silicone Vintage značky Krytárna získáte u nás teď v akci! Cena již od 709 Kč.