Guess GUACAPLSVSBF Apple AirPods Pro cover blue fuschia Silicone Vintage

GUESS silikonové pouzdro. Silikonové pouzdro chrání dok bezdrátová sluchátka Apple Pro AirPods proti povrchovému poškození a případné ztráty.... více informací »
Guess GUACAPLSVSBF Apple AirPods Pro cover blue fuschia Silicone Vintage
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
GUESS silikonové pouzdro. Silikonové pouzdro chrání dok bezdrátová sluchátka Apple Pro AirPods proti povrchovému poškození a případné ztráty....

GUESS silikonové pouzdro. Silikonové pouzdro chrání dok bezdrátová sluchátka Apple Pro AirPods proti povrchovému poškození a případné ztráty. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro dokonale zapadá do původní zástavby AirPods Pro a je velmi příjemný na dotek. Dotváří výrazný logo Guess, která dělá tento případ stává elegantní, moderní styl. Na straně je praktické pouzdro, šňůra, která vám umožní připojit tyto případy. Bag nebo batoh. Kolekce: Vintage Silicone Type: AirPods Cover Materiál: silikon Barva: modrá fuchsiová Kompatibilita: Apple AirPods Pro výrobek vyroben na základě licence od Guess Tento vynikající produkt můžete dostat právě teď tu ve známé rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní získáte parádní výrobky z této populární kategorie za super peníze! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele Krytárna. Najdete je níže na této stránce.

Tento unikátní produkt Guess GUACAPLSVSBF Apple AirPods Pro cover blue fuschia Silicone Vintage s osvědčenou značkou Krytárna naleznete nyní opravdu levně! Nyní pořídíte jen za 709 Kč.