Guess GUACAPLSVSGP Apple AirPods Pro cover grey pink Silicone Vintage

GUESS silikonové pouzdro. Silikonové pouzdro chrání dok bezdrátová sluchátka Apple Pro AirPods proti povrchovému poškození a případné ztráty.... více informací »
Guess GUACAPLSVSGP Apple AirPods Pro cover grey pink Silicone Vintage
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
GUESS silikonové pouzdro. Silikonové pouzdro chrání dok bezdrátová sluchátka Apple Pro AirPods proti povrchovému poškození a případné ztráty....

GUESS silikonové pouzdro. Silikonové pouzdro chrání dok bezdrátová sluchátka Apple Pro AirPods proti povrchovému poškození a případné ztráty. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro dokonale zapadá do původní zástavby AirPods Pro a je velmi příjemný na dotek. Dotváří výrazný logo Guess, která dělá tento případ stává elegantní, moderní styl. Na straně je praktické pouzdro, šňůra, která vám umožní připojit tyto případy. Bag nebo batoh. Kolekce: Vintage Silicone Type: AirPods Cover Materiál: silikon Barva: šedá růžová Kompatibilita: Apple AirPods Pro výrobek vyroben na základě licence od Guess
Kvalitní a žádaný produkt Guess GUACAPLSVSGP Apple AirPods Pro cover grey pink Silicone Vintage je k získání pohodlně tu na stránkách v populární sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné rubriky v akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Krytárna má na skladě skvělý sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Zlevněný výrobek Guess GUACAPLSVSGP Apple AirPods Pro cover grey pink Silicone Vintage od top výrobce Krytárna jednoduše můžete najít tady a teď opravdu levně! Nabídky od 709 Kč.