Guess GUAPSASMK AirPods Pro cover czarny/black Saffiano Script Metal Collection

& nbsp; Módní a stylový případ pro headset Airpods Pro z odhadce Saffombo Collection. Exkluzivní pouzdro chrání nabíjení stanic z bezdrátových... více informací »
Guess GUAPSASMK AirPods Pro cover czarny/black Saffiano Script Metal Collection
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
& nbsp; Módní a stylový případ pro headset Airpods Pro z odhadce Saffombo Collection. Exkluzivní pouzdro chrání nabíjení stanic z bezdrátových...

& nbsp; Módní a stylový případ pro headset Airpods Pro z odhadce Saffombo Collection. Exkluzivní pouzdro chrání nabíjení stanic z bezdrátových sluchátek Apple AirPods Pro bezdrátová sluchátka a je vše, co potřebujete k prezentaci stylové a módně. Hádej Saffombo kombinuje sofistikovanou estetiku a vysokou kvalitu. Ekologická kůže s luxusním faktura Safforo podepsaná s kovovým logem hádkem činí projekt ideální pro jakýkoliv styl a pro každou příležitost. Plná ochrana a bezpečnost vašich letenek. Design odolný vůči šokům, pádům a škrábancům. Vysoce kvalitní případ dokonale vyhovuje původním přídavným prostorům. Sbírka: Saffombo. Typ: Cover Airpod Materiál: PC / Ekologická kůže Černá barva Kompatibilita: Apple Airpods Pro. Produkt vyráběný pod licencí GUESS & nbsp;
Kvalitní a oblíbený výrobek máte možnost sehnat jednoduše tu na stránkách v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete koupit jiné produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu!

Tento akční výrobek Guess GUAPSASMK AirPods Pro cover czarny/black Saffiano Script Metal Collection originál od značky Krytárna naleznete tady a teď se slevou. Nabídky od 769 Kč.