Guess GUAPSGGEH Apple AirPods Pro silikonový Kryt Glitter (bílá)

Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple AirPods PRO proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce... více informací »
Guess GUAPSGGEH Apple AirPods Pro silikonový Kryt Glitter (bílá)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple AirPods PRO proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce...

Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple AirPods PRO proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro dokonale zapadá do originálních přídavků Airpods Pro a je extrémně příjemný pro dotek. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Další vizuální efekty přidává brokátový povrch. Sběr: Silikonový typ: Airpods Pro Cover Materiál: Silikonová barva: bílá kompatibilita: Apple Airpods Pro výrobek vyrobený pod licencí Tento kvalitní a žádaný produkt Guess GUAPSGGEH Apple AirPods Pro pořídíte bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Pořiďte si podobné produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Tento výrobce Krytárna má k dispozici vynikající zboží. A to je teprve začátek. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více skvělých kousků od značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Guess GUAPSGGEH Apple AirPods Pro silikonový Kryt Glitter (bílá) s osvědčenou značkou Krytárna můžete najít u nás nyní za výprodejovou cenu. Akční ceny od 709 Kč.