Guess GUAPSGGEU Apple AirPods Pro silikonový Kryt Glitter (fialová)

Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple AirPods PRO proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce... více informací »
Guess GUAPSGGEU Apple AirPods Pro silikonový Kryt Glitter (fialová)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple AirPods PRO proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce...

Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple AirPods PRO proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro dokonale zapadá do originálních přídavků Airpods Pro a je extrémně příjemný pro dotek. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Další vizuální efekty přidává brokátový povrch. Sbírka: Silikonový typ: Airvods Pro Cover Materiál: Silikonová barva: Fialová kompatibilita: Apple Airpods Pro výrobek vyrobený pod licencí Neodolatelný výrobek Guess GUAPSGGEU Apple AirPods jde nakoupit právě nyní na webu v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Podívejte se na jiné produkty z této známé kategorie ve výprodejové akci. To však není vše, u nás nabízíme více. U nás najdete další kvalitní kousky od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento výjimečný produkt Guess GUAPSGGEU Apple AirPods Pro silikonový Kryt Glitter (fialová) od top výrobce Krytárna najdete zde teď za výhodnou cenu. Ceny již od 709 Kč.