Guess GUAPSSSI Apple AirPods Pro silikonový Kryt Vintage Script (růžová)

Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple Airpods proti poškození povrchu a možná ztráta. Vysoce... více informací »
Guess GUAPSSSI Apple AirPods Pro silikonový Kryt Vintage Script (růžová)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple Airpods proti poškození povrchu a možná ztráta. Vysoce...

Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple Airpods proti poškození povrchu a možná ztráta. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro dokonale zapadá do originálních přídavků Airpods Pro a je extrémně příjemný pro dotek. Celek je doplněn výrazným logem Golden Guess Guess, díky čemuž je případ trvá elegantní styl. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Kolekce: Silikonový vinobraní typ: Airvody Kryt materiálu: Silikonová barva: Růžová kompatibilita: Apple Airpods Pro výrobek vyrobený pod licencí GUESS
Tento žádaný produkt Guess GUAPSSSI Apple AirPods Pro silikonový Kryt Vintage Script (růžová) máte možnost dostat právě teď tady na našem webu v populární kategorii kryty a tvrzenná skla. Mrkněte na zcela nové výrobky z této oblíbené rubriky v akci. To ale však není vše, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Guess GUAPSSSI Apple AirPods Pro silikonový Kryt Vintage Script (růžová) od kvalitní značky Krytárna jednoduše pořídíte tady opravdu výhodně. Cena již od 709 Kč.