Guess GUAPSSSK Apple AirPods Pro silikonový Kryt Vintage Script (černá)

Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple Airpods proti poškození povrchu a možná ztráta. Vysoce... více informací »
Guess GUAPSSSK Apple AirPods Pro silikonový Kryt Vintage Script (černá)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple Airpods proti poškození povrchu a možná ztráta. Vysoce...

Hádejte silikonový kryt. Silikonový pouzdro chrání bezdrátovou řídicí stanici Apple Airpods proti poškození povrchu a možná ztráta. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro dokonale zapadá do originálních přídavků Airpods Pro a je extrémně příjemný pro dotek. Celek je doplněn výrazným logem Golden Guess Guess, díky čemuž je případ trvá elegantní styl. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Sbírka: Silikonový vinobraní Typ: Airvody Cover Materiál: Silikonová barva: černá kompatibilita: Apple Airpods Pro výrobek vyrobený pod licenci GUESS Tento neodolatelný produkt Guess GUAPSSSK Apple AirPods Pro silikonový Kryt Vintage Script (černá) jde koupit bez obtíží na našich stránkách umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla. Pořiďte si zlevněné produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Krytárna představuje vynikající produkty.

Tento skvělý výrobek Guess GUAPSSSK Apple AirPods Pro silikonový Kryt Vintage Script (černá) od top výrobce Krytárna můžete pořídit na našich stránkách teď právě v akci. Nyní za akční cenu 709 Kč.