Guess GUAPUCAMG Apple AirPods Pro Kryt černá Camo Collection

Módní a stylový případ pro headset AirPods Pro z maskovací sbírky. Případ chrání nabíjení stanice bezdrátových sluchátek Apple Airpods a je... více informací »
Guess GUAPUCAMG Apple AirPods Pro Kryt černá Camo Collection
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ pro headset AirPods Pro z maskovací sbírky. Případ chrání nabíjení stanice bezdrátových sluchátek Apple Airpods a je...

Módní a stylový případ pro headset AirPods Pro z maskovací sbírky. Případ chrání nabíjení stanice bezdrátových sluchátek Apple Airpods a je vše, co potřebujete, abyste vypadali stylové a módně. Sbírka se vyznačuje vojenským vzorem Camo skončil se zlatým logem hádka, který určitě přitahuje pozornost. Plná ochrana a bezpečnost vašich letenek. Design odolný vůči šokům, pádům a škrábancům. Vysoce kvalitní případ dokonale vyhovuje původním přídavným prostorům. Sbírka: Camouflage Typ: Airvody Pro Cover Materiál: TPU Barva: černá kompatibilita: Apple Airpods Pro výrobek vyrobený pod licenci GUESS
Žádaný produkt jde získat bezprostředně u nás ve známé sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete koupit nové produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu. Populární značka Krytárna má vynikající sortiment A tady je důkaz. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé zboží od značky Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Guess GUAPUCAMG Apple AirPods Pro Kryt černá Camo Collection s osvědčenou značkou Krytárna najdete u nás právě ve výprodejové akci. Právě teď jen za 709 Kč.