Guess GUAPUCG4GK Apple AirPods Pro Kryt černá Glitter Collection

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem... více informací »
Guess GUAPUCG4GK Apple AirPods Pro Kryt černá Glitter Collection
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem...

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem brokátu. Případ chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní pouzdro se dokonale zapadá do původního prostoru pro obývací prostor Airpod a je mimořádně příjemné pro dotek. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Kolekce: Tube Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: černá kompatibilita: Apple Airpods Pro výrobek vyrobený pod licencíExkluzivní produkt Guess GUAPUCG4GK Apple AirPods Pro Kryt černá lze koupit taky na stránkách zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla! Získejte ještě jiné produkty z této sekce za super cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další prověřené produkty od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární značka Krytárna může nabídnout vysoce kvalitní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Vynikající produkt Guess GUAPUCG4GK Apple AirPods Pro Kryt černá Glitter Collection od top značky Krytárna snadno můžete získat tady nyní ve slevě. Ceny od 709 Kč.