Guess GUAPUCG4GP Apple AirPods Pro Kryt Glitter Collection (růžová)

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo... více informací »
Guess GUAPUCG4GP Apple AirPods Pro Kryt Glitter Collection (růžová)
Značka: Krytárna
699 Kč
Více informací
Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo...

Sběr třpytů se vyznačuje nekompromisní kvalitou a integritou s vlastním obrazem. Vynikající kvalita potvrzuje odhad 4G logo zdůrazněno základem brokátu. Případ chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a poškrábání. Vysoce kvalitní pouzdro se dokonale zapadá do původního prostoru pro obývací prostor Airpod a je mimořádně příjemné pro dotek. Na straně pouzdra je praktický, zlatý prsten, který umožňuje připojit případ například na vodítko. Sbírka: Tubtery Typ: Airvody Obal Materiál: TPU Barva: Růžová kompatibilita: Apple Airpods Pro výrobek vyrobený pod licencí
Vynikající produkt Guess GUAPUCG4GP Apple AirPods Pro Kryt Glitter Collection (růžová) lze sehnat rovnou na našich stránkách zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla! Získejte kvalitní produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Kvalitní a oblíbený kus Guess GUAPUCG4GP Apple AirPods Pro Kryt Glitter Collection (růžová) originál od výrobce Krytárna snadno můžete získat na našich stránkách nyní ve slevě! Nyní lze objednat jen za 699 Kč.