Guess GUAPUNMP Apple AirPods Pro Kryt růžová Marble Collection

Módní a stylový případ pro náhlavní soupravu kontaktního vzduchu. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových sluchátek Apple... více informací »
Guess GUAPUNMP Apple AirPods Pro Kryt růžová Marble Collection
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ pro náhlavní soupravu kontaktního vzduchu. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových sluchátek Apple...

Módní a stylový případ pro náhlavní soupravu kontaktního vzduchu. Exkluzivní případ chrání nabíjení stanic bezdrátových sluchátek Apple Airpods a je vše, co potřebujete k vytvoření stylového a módně. Nadčasová elegance mramorového odhadu případů v každém případě zaujme jeho původní design. Plná ochrana a bezpečnost vašich letenek. Design odolný vůči šokům, pádům a škrábancům. Atraktivní očí, chladný charakter pouzdra a zdůraznit denní, jedinečný styl. Vysoce kvalitní případ dokonale vyhovuje původním přídavným prostorům. Sbírka: Mramorový typ: Airvody Kryt materiálu: TPU Barva: Růžová kompatibilita: Apple Airpods Pro výrobek vyrobený pod licencí GUESS
Tento oblíbený kus Guess GUAPUNMP Apple AirPods Pro Kryt růžová Marble Collection máte možnost koupit právě zde na našem webu v sekci kryty a tvrzenná skla. Vyberte si akční produkty z této známé rubriky za extra cenu. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Krytárna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Guess GUAPUNMP Apple AirPods Pro Kryt růžová Marble Collection originál od značky Krytárna jednoduše můžete najít tady teď právě za výprodejovou cenu! Akční ceny od 709 Kč.