Guess GUHCI61PCUJULLB iPhone Xr niebieski/light blue hardcase Jeans Collection

. módní a stylový odhad případ z kolekce džíny. Guess Džíny kombinují sofistikovanou estetiku a vysokou kvalitu. Vytištěné džíny Tr & OCEte... více informací »
Guess GUHCI61PCUJULLB iPhone Xr niebieski/light blue hardcase Jeans Collection
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
. módní a stylový odhad případ z kolekce džíny. Guess Džíny kombinují sofistikovanou estetiku a vysokou kvalitu. Vytištěné džíny Tr & OCEte...

. módní a stylový odhad případ z kolekce džíny. Guess Džíny kombinují sofistikovanou estetiku a vysokou kvalitu. Vytištěné džíny Tr & OCEte podepsané vrstvy; odhad logo činí projekt ideální pro jakýkoliv styl a pro jakoukoliv příležitost. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního trvalého plastického odolného vůči oděru. Hybridní kombinace silného polykarbonátu (Placki) a flexibilního silikonu TPU (stran) zajišťuje snadnou montáž a zaručuje bezpečnost telefonu proti nechtěným poškrábáním a poškozením. Exkluzivní případ je vše, co potřebujete k prezentaci stylové a módní. Sbírka: džíny Typ: Hardcase Materiál: PC / TPU Barva: modrá Kompatibilita: iPhone Xr Produkt vyráběný pod licencí GUESS.

Výjimečný kousek Guess GUHCI61PCUJULLB iPhone Xr niebieski/light blue hardcase Jeans Collection od značky s dlouholetou tradicí Krytárna snadno najdete momentálně za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za super cenu 769 Kč.