Guess GUHCP12LKC4GSGO Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt 4G zlatá Chain

GUESS Případ s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako... více informací »
Guess GUHCP12LKC4GSGO Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt 4G zlatá Chain
Značka: Krytárna
1 129 Kč
Více informací
GUESS Případ s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako...

GUESS Případ s klasickým charakterem – transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa k běžným mobilním telefonům, jakož i unikátní, originální vzhled. Produkt renomované společnosti s extrémně vysokou kvalitou ze silného a permanentního polykarbonátu. Transparentní pouzdro s logem tištěného odhadu bude zdůraznit prestiž zařízení. Celek je doplněn praktickou barem, která je kombinací elegantní ekologické kůže s kovovým řetězem, což poskytuje další zatčení. Kolekce: 4g typ řetězu: Hardcase Matter: PC Color: Průhledná kompatibilita: iPhone 12 Pro Max 6,7 „výrobek vyrobený pod licencí GUESS.

Ve slevě tento kus Guess GUHCP12LKC4GSGO Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt 4G zlatá Chain od top výrobce Krytárna jednoduše můžete sehnat zrovna se slevou! Akční cena již od 1 129 Kč.