Guess GUHCP12LKC4GSSI Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt 4G stříbrná Chain

GUESS Případ s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa... více informací »
Guess GUHCP12LKC4GSSI Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt 4G stříbrná Chain
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
GUESS Případ s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa...

GUESS Případ s klasickým charakterem – transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa k běžným mobilním telefonům, jakož i unikátní, originální vzhled. Produkt renomované společnosti s extrémně vysokou kvalitou ze silného a permanentního polykarbonátu. Transparentní pouzdro s logem tištěného odhadu bude zdůraznit prestiž zařízení. Celek je doplněn praktickou barem, která je kombinací elegantní ekologické kůže s kovovým řetězem, což poskytuje další zatčení. Kolekce: 4g typ řetězu: Hardcase Matter: PC Color: Průhledná kompatibilita: iPhone 12 Pro Max 6,7 „výrobek vyrobený pod licencí GUESS.
Unikátní a žádaný kousek můžete pořídit právě zde na našich stránkách v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný kus Guess GUHCP12LKC4GSSI Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt 4G stříbrná Chain originál od značky Krytárna jednoduše získáte na našich stránkách teď za akční cenu! Nabídka již od 1 139 Kč.