Guess GUHCP12LKPSBK Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt černá Pearl

GUESS Případ s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako... více informací »
Guess GUHCP12LKPSBK Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt černá Pearl
Značka: Krytárna
919 Kč
Více informací
GUESS Případ s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako...

GUESS Případ s klasickým charakterem – transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa k běžným mobilním telefonům, jakož i unikátní, originální vzhled. Produkt renomované společnosti s extrémně vysokou kvalitou ze silného a permanentního polykarbonátu. Transparentní případ s logem tištěného odhadu bude zdůraznit prestiž vašeho zařízení a kompletně doplňující okouzlující perlový přívěsek, který bude poskytovat extra zatčení. Kolekce: Pearl Type: Hardcase Matter: PC Color: Průhledná kompatibilita: iPhone 12 Pro Max 6,7 „výrobek vyrobený pod licencí GUESS. Unikátní a žádaný kus Guess GUHCP12LKPSBK Apple iPhone 12 Pro lze koupit jednoduše tady a teď na našich stránkách v rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní pořídíte skvělé produkty z této rubriky za nejnižší cenu.

Tento nejprodávanější produkt Guess GUHCP12LKPSBK Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt černá Pearl od známé značky Krytárna jednoduše naleznete u nás za výhodnou cenu. Akční ceny od 919 Kč.