Guess GUHCP12LKTRSVGO Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt Vintage Script zlatá

GUESS CASE s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem známé značky v retro stylu. Pouzdro navržený... více informací »
Guess GUHCP12LKTRSVGO Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt Vintage Script zlatá
Značka: Krytárna
759 Kč
Více informací
GUESS CASE s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem známé značky v retro stylu. Pouzdro navržený...

GUESS CASE s klasickým charakterem – transparentní klasický případ skončil s logem známé značky v retro stylu. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa k běžným mobilním telefonům, jakož i unikátní, originální vzhled. Produkt renomované společnosti s extrémně vysokou kvalitou ze silného a permanentního polykarbonátu. Transparentní pouzdro s logem tištěného odhadu bude zdůraznit prestiž zařízení. Kolekce: Ročník Typ: Hardcase Matter: PC Color: Průhledná kompatibilita: iPhone 12 Pro Max 6,7 „výrobek vyrobený pod licencí GUESS. Designový produkt máte možnost pořídit již dnes tady na našich stránkách v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní koupíte parádní kousky ve zmiňované sekci za parádní cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Krytárna svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě kus Guess GUHCP12LKTRSVGO Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt Vintage Script zlatá originál od značky Krytárna pořídíte na našich stránkách teď téměř zdarma! Nabídka již od 759 Kč.