Guess GUHCP12LKTRSVSI Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt Vintage Script stříbrná

GUESS CASE s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem známé značky v retro stylu. Pouzdro navržený... více informací »
Guess GUHCP12LKTRSVSI Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt Vintage Script stříbrná
Značka: Krytárna
759 Kč
Více informací
GUESS CASE s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem známé značky v retro stylu. Pouzdro navržený...

GUESS CASE s klasickým charakterem – transparentní klasický případ skončil s logem známé značky v retro stylu. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa k běžným mobilním telefonům, jakož i unikátní, originální vzhled. Produkt renomované společnosti s extrémně vysokou kvalitou ze silného a permanentního polykarbonátu. Transparentní pouzdro s logem tištěného odhadu bude zdůraznit prestiž zařízení. Kolekce: Ročník Typ: Hardcase Matter: PC Color: Průhledná kompatibilita: iPhone 12 Pro Max 6,7 „výrobek vyrobený pod licencí GUESS.
Tento žádaný produkt Guess GUHCP12LKTRSVSI Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt Vintage lze pořídit také na našem webu umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla. Mrkněte na ještě další produkty z této oblíbené sekce v bezva akci. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární značka Krytárna má v nabídce kvalitní zboží.

Unikátní a žádaný kus Guess GUHCP12LKTRSVSI Apple iPhone 12 Pro Max Transparentní tvrdý Kryt Vintage Script stříbrná od známé značky Krytárna seženete tady a teď téměř zdarma. Cena již od 759 Kč.