Guess GUHCP12LLSC4GBK Apple iPhone 12 Pro Max černá tvrdý Kryt 4G zlatá Chain Collection

Hádej, okouzlující sbírka 4G. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12LLSC4GBK Apple iPhone 12 Pro Max černá tvrdý Kryt 4G zlatá Chain Collection
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Hádej, okouzlující sbírka 4G. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného silikonu, s...

Hádej, okouzlující sbírka 4G. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného silikonu, s prostředkem mikrovlákna. Polovina z mikrovlákna účinně chrání iPhone a dokonale hladký a měkký na dotek silikon činí telefon vypadat skvěle v ruce. Silikonová sbírka je charakterizována pevností, estetikou a dokonalou rovnováhu mezi minimalismem a funkčností. Vynikající kvalita potvrzuje klasický, zlatý odhad logo. Případ má praktický zlatý řetězec, který poskytuje další pole. Kolekce: 4g Typ: Hardcase Matter: Silikonová barva: černá kompatibilita: iPhone 12 Pro Max 6,7 „výrobek vyrobený pod licencí GUESS.
Neodolatelný výrobek najdete bezstarostně tu na našem webu ve známé rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní pořídíte oblíbené výrobky z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další zboží značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Guess GUHCP12LLSC4GBK Apple iPhone 12 Pro Max černá tvrdý Kryt 4G zlatá Chain Collection od top výrobce Krytárna můžete pořídit u nás teď za akční cenu. Aktuálně v akci za 1 139 Kč.