Guess GUHCP12LLSC4GWH Apple iPhone 12 Pro Max bílá tvrdý Kryt 4G zlatá Chain Collection

Hádej, okouzlující sbírka 4G. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12LLSC4GWH Apple iPhone 12 Pro Max bílá tvrdý Kryt 4G zlatá Chain Collection
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Hádej, okouzlující sbírka 4G. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného silikonu, s...

Hádej, okouzlující sbírka 4G. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného silikonu, s prostředkem mikrovlákna. Polovina z mikrovlákna účinně chrání iPhone a dokonale hladký a měkký na dotek silikon činí telefon vypadat skvěle v ruce. Silikonová sbírka je charakterizována pevností, estetikou a dokonalou rovnováhu mezi minimalismem a funkčností. Vynikající kvalita potvrzuje klasický, zlatý odhad logo. Případ má praktický zlatý řetězec, který poskytuje další pole. Sbírka: 4G Typ: Hardcase Matter: Silikonová barva: bílá kompatibilita: iPhone 12 Pro Max 6,7 „výrobek vyrobený pod licencí GUESS.

Neodolatelný výrobek Guess GUHCP12LLSC4GWH Apple iPhone 12 Pro Max bílá tvrdý Kryt 4G zlatá Chain Collection od značky Krytárna můžete získat zde opravdu levně! Nabídka od 1 139 Kč.